Start --> Apartmány Termíny+Objednávka Ceny Kontakt O Frymburku
Ubytování u Kučerů ve Frymburku - zimaUbytování u Kučerů ve FrymburkuUbytování u Kučerů ve Frymburku - léto
--> Webkamera_archív Meteostanice Fórum Fotogalerie Online_solární_ohřev Windsurfing
Ve třech apartmánech


Jestliže máte zájem o ubytování, podívejte se nejprve na [aktuální obsazenost] v našich apartmánech. Pokud je Váš termín volný, stačí vyplnit a odeslat [on-line objednávku ubytování], případně poslat [email]. Obratem Vám pošleme zprávu s doplňkovými informacemi. Kontaktovat nás můžete samozřejmě i telefonicky či poštou. Pro snažší orientaci jsme pro Vás připravili [popis cesty] k nám.

Podrobnosti: [Apartmá č.1] [Apartmá č.2] [Apartmá č.3] [CENÍK]

Ubytování u Kučerů Ubytování u Kučerů

Po celý rok
Ubytování u Kučerů

Frymburk - malebné rekreační městečko, rozkládající se na poloostrově u [Lipenského jezera]. Svou širokou nabídkou se stává oblíbeným cílem mnoha českých i zahraničních turistů. V létě zde můžete prožít bezpočet příjemných, ale také velmi vzrušujících okamžiků při vodních sportech a jiných atrakcích na hladině největšího jezera ve střední Evropě. Široká nabídka na Vás čeká také "na souši". Na jaře, v létě a na podzim Vám doporučujeme vydat se pěšky, na kolech či na koních na výlety do okolí, kde je k dispozici dostatek značených tras pro milovníky šumavské přírody a kulturních památek. Pestrá paleta možností je připravena také pro rybáře, lovce i houbaře. V zimní sezóně na Vás čeká při příznivém počasí zamrzlá hladina jezera spojená s bruslením a zimním jachtingem, upravené bězecké lyžarské stopy i volný zasněžený terén pro romantické vyjíždky, ale také svahy upravené pro [sjezdové lyžování]. Lákavé jsou také zážitky gastronomické při posezení v některé z místních restaurací. Nabízíme Vám po celý rok ubytovací kapacitu ve třech apartmánech pro celkem 10 osob.

Vybavení
Přímo v objektu mohou naši hosté využívat [masáže]. Velkou výhodou je možnost parkování třech automobilů přímo na naší zahradě. Dále můžete využívat [příjemné posezení] na zahradě, nebo v zahradním altánku. Ubytování poskytujeme od roku 1992 a naši hosté se k nám rádi vracejí. [Vybavení] v jednotlivých apartmánech umožňuje dlouhodobou rekreaci.
(C)1998-2019 ubytovani@lipnonet.cz
www.LIPNOnet.cz www.LIPNO.net www.FRYMBURK.com www.FRYMBURK.eu

TOPlist